Yükleniyor...

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda

1984 yılında kurulan şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarında otomotiv sektöründe hizmet vermiş olup 1994 yılında İnşaat yapım işlerine girmiş ve ardından 1997 yılında Cam Mozaik üretimine başlamıştır. Elmacı İnşaat üstlendiği tüm projelerde, en ince ayrıntıdan başlayarak, daima en iyiyi ve en kaliteyi hedeflemiştir. Gelişen teknolojinin sürekli uygulayıcısı olarak, değişen beklentilere en doğru çözümler üreten kuruluşumuz, kaliteye verdiği öneme paralel olarak, bilimsel bakış açısıyla, sürekli kendini yenileyen ve gelişen bir organizasyon olmayı ve yeni istihdam alanları oluşturmayı ilke edinmiştir.

İnşaat sektörüne ilk adımını konut yapımı ile atan kuruluşumuz, sahip olduğu birikimlerin yardımı ile, kalitede en üstün noktayı, mümkün olan en ekonomik rakamlarla gerçekleştiren ve üstlendiği projelerin her aşamasında ve en ince ayrıntıda dahi, standartları baz alarak hareket eden Elmacı İnşaat, başarılı girişimleri ve nitelikli birliktelikleri  ile, bu alanda sektöre örnek olmuştur.

Kalite anlayışı ile, müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı hedefleyen, ürün kalitesinin, rekabet, verimlilik ve kararlılık gözetilerek sağlanabileceğinin bilen, faaliyetlerini sürdürdüğü her yerde ve çalışma hayatının tüm evrelerinde etik değerlere bağlılığın önemini unutmayan kuruluşumuz, bu alandaki başarısı ile, bizlere de haklı gurur yaşatmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0332) 233 90 34

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.